Vítejte na místě, kde se historie setkává s přítomností.

GRANDEZZA HOTEL LUXURY PALACE *****

GRANDEZZA HOTEL LUXURY PALACE ***** je překrásným odkazem individuální moderny. Nachází se přímo v srdci historického centra města Brna na Zelném trhu, který se svou barokní kašnou Parnas patří k nejcennějším náměstím v Brně. Budova hotelu ze začátku 20. století, která je dominantou jižní části náměstí, prošla náročnou a pečlivou rekonstrukcí včetně dobových detailů. Chloubou hotelu je ručně malovaný skleněný strop vstupní haly, kde se nachází recepce. 

Stylově zařízené pokoje, špičkové služby a vynikající gastronomické zážitky změní Váš obyčejný výlet v zážitek. Naše pokoje mají neopakovatelný výhled nejen na náměstí, ale i na panorama středu města s jeho největšími dominantami – katedrálou sv. Petra a Pavla a hradem Špilberk. Třešničkou na dortu je pak okouzlující vyhlídka z věžičky střešního apartmá Onyx Tower Suite, kterou jinde ve městě nenajdete. Ať už přijedete v kteroukoliv roční dobu, náš hotel Vám pomůže užít si návštěvu všemi smysly. 

Rezervujte si pobyt

Příjezd
Odjezd
Pokoj De Luxe
Pokoj Superior
Pokoj Junior Suite
Prezidentské apartmá ONYX TOWER Suite
1/4

Naše pokoje

Pokoj De Luxe

Luxusní pokoj De Luxe o rozloze až 31 m2 v zámeckém stylu, přesto s moderními prvky tak, aby nabídl maximální pohodlí. Některé pokoje mají i balkon. Většina pokojů je situována s výhledem na Zelný trh. Vybavení pokojů – klimatizace, minibar, čajový a kávový set, připojení k internetu, WIFI, sejf, nadstandardní SAT TV, žehlicí set. Vybavení koupelny – kvalitní francouzská koupelová kosmetika, vana nebo sprcha, fén, župan a hotelové pantofle.

Prozkoumat všechny pokoje

Pokoj Superior

Luxusní rohový pokoj Superior o rozloze až 37 m2 v zámeckém stylu, přesto s moderními prvky tak, aby nabídl maximální pohodlí. Některé pokoje mají i balkon. Všechny pokoje jsou situovány s výhledem na Zelný trh. Vybavení pokojů - klimatizace, minibar, čajový a kávový set, připojení k internetu, WIFI, sejf, nadstandardní SAT TV, žehlicí set. Vybavení koupelny - kvalitní francouzská koupelová kosmetika, fén, vana, župan a hotelové pantofle.

Prozkoumat všechny pokoje

Pokoj Junior Suite

Luxusní pokoj Junior Suite o rozloze až 55 m2 zařízený v zámeckém stylu, přesto s moderními prvky tak, aby nabídl maximální pohodlí. Je určen těm, kteří upřednostňují dostatek prostoru. Pokoj se skládá z obytné části a ložnice, obě části nejsou odděleny dveřmi. Některé pokoje mají i balkon. Většina pokojů je situována s výhledem na Zelný trh. Vybavení pokojů - klimatizace, minibar, čajový a kávový set, připojení k internetu, WIFI, sejf, nadstandardní SAT TV, žehlicí set. Vybavení koupelny - kvalitní francouzská koupelová kosmetika, fén, župan a hotelové pantofle.

Prozkoumat všechny pokoje

Prezidentské apartmá ONYX TOWER Suite

ONYX TOWER Suite je klenotem Grandezza Hotel Luxury Palace *****. Jedná se o jediné třípatrové apartmá v Brně, navíc s vlastním výtahem a s úžasným výhledem na historické jádro města. V prostorné obývací místnosti s mnoha dobovými designovými doplňky zaujme luxusní křišťálový lustr navržený Josefem Hoffmanem, který celou místnost velkoryse prosvětluje. Impozantní je také na zakázku vyrobená onyxová stěna s okny nautického tvaru, skrze která je překrásný výhled na celé náměstí. V přízemí apartmá jsou k dispozici elegantní koupelny s obkladem z vitrážových skel typu Lötz, které nabízí jak prostornou vanu, tak i sprchový kout. V nejvyšším patře apartmá, které je zasazeno do samotné kupole střechy, je připraven vyhlídkový prostor s prosklenou podlahou a dvěma panoramatickými balkony. Ty nabízejí neopakovatelný výhled na dominanty města Brna jako např. hrad Špilberk, katedrálu svatého Petra a Pavla i historické náměstí Zelný trh a řadu významných historických budov v okolí.

Prozkoumat všechny pokoje

Služby